امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23005
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 144
ابراهیم نکو عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه ...

ابراهیم نکو عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه ویژگی‌ وزیر اقتصاد و دارایی دولت آینده چه باشد، اظهار داشت: مقام معظم رهبری به حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور منتخب مردم  فرمودند که باید نقاط ضعف و قوت دولتهای گذشته آسیب‌شناسی و نکات قوت به کار گرفته و ضعف‌ها کنار گذاشته شود.

وی در ادامه افزود: وزیر اقتصاد دولت یازدهم  هم باید از این ویژگی‌ برخوردار باشد که نقاط قوت و ضعف دولتهای گذشته را شناسایی کرده و قوت‌ها را تقویت و ضعف‌ها را کنار بگذارد که از جمله این ضعف‌ها می‌توان به عدم نظارت کافی بر بازار کالا و ارز و بسیاری از حوزه‌های اقتصادی اشاره کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: وزیر اقتصاد دولت آینده باید با مجلس تعامل خوبی داشته باشد و از مشاوران قوی اقتصادی بهره گیرد، به گونه‌ای که بتواند در هر شرایط کنترل اوضاع اقتصادی را به عهده بگیرد.

نکو تصریح کرد: همچنین وزیر اقتصاد و دارایی باید از ظرفیت‌ بالای منابع اقتصادی و نیروی انسانی موجود به خوبی استفاده کند، تا با استفاده از این امکان در آینده هر روز شاهد پیشرفت کشور باشیم. 

وی گفت: وزیر اقتصاد باید با مجلس و به ویژه کمیسیون اقتصادی ارتباط تنگاتنگ داشته باشند و از نقطه نظرات نمایندگان کمیسیون اقتصادی که ارتباط تنگاتنگی با جامعه و مردم دارند و می‌‌توانند انتقال‌ دهنده وضعیت و اوضاع واقعی جامعه به وزیر باشند، استفاده کند.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها