امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23008
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمید بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور در پایان جلسه امروز هیئت دولت و در جمع ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمید بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور در پایان جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران با اشاره به هماهنگی‌های صورت گرفته بین دولت مستقر و دولت منتخب برای انتقال مسئولیت‌ها گفت: هماهنگی‌هایی با آقای روحانی و همچنین نماینده ایشان آقای ترکان در خصوص حضور وزرا در جلسات با آقای روحانی صورت گرفته تا گزارشاتی که باید درباره آخرین وضعیت وزارتخانه‌های آنها تهیه و ارائه شود و همچنین برخی گزارشات که باید از داخل وزارتخانه‌ها در اختیار آنان قرار بگیرد، تهیه شود.

وی با بیان اینکه وزیر اطلاعات هم با رییس جمهور منتخب دیدار داشته است، افزود: اکثر وزرا با آقای روحانی دیدار داشتند و فکرمی‌کنم یکی دو وزیر بیشتر باقی نمانده باشد البته تصور می‌کنم تنها آقای عباسی وزیر کار باقی مانده باشد.

معاون اجرایی رئیس جمهور در ادامه تصریح کرد: تاکنون دو جلسه بین من و آقای ترکان برگزار شده است که البته بیشتر از طریق تماسهای تلفنی با هم در ارتباط هستیم و خوشبختانه هیچ مشکلی وجود ندارد و هماهنگی‌ها به خوبی پیش رفته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها