امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23015
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 69
ابوالقاسم رئوفیان عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص آرایش کابینه ...

ابوالقاسم رئوفیان عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص آرایش کابینه روحانی اظهار داشت: مطمئناً‌ روحانی در راستای تحقق شایسته‌سالاری که لازمه پیشرفت و اجرای کارهای سنگین دولت یازدهم است، تلاش خواهد کرد.
 
رئوفیان با تاکید بر اینکه تلاش‌هایی که از سوی برخی عناصر تندرو اصلاح‌طلب یا رادیکال اصولگرا صورت می‌گیرد باعث نمی‌شود روحانی از شایسته‌سالاری عدول کند، تصریح کرد: امیدواریم اولین وعده‌ای که رئیس‌جمهور منتخب عملیاتی می‌کند،‌ شایسته سالاری باشد چراکه خوب نیست امید به کابینه اعتدال به ناامیدی تبدیل شود.
 
عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی ادامه داد: روحانی در دوران نمایندگی خود در مجلس،‌ گروهی تحت عنوان اعتدال و عقلا تشکیل داده بود و در واقع در برابر تندروی و خشونت فعال و از آن پرهیز می‌کرد بنابراین شعار اعتدال از سوی روحانی امری تجربه نشده نیست.
 
وی روحانی را مرد تدبیر و تزریق امید به جامعه توصیف کرد و افزود: افراد کابینه باید از ویژگی‌هایی همچون کاربلدی، خدامحوری، مردم‌داری و شایسته‌سالاری برخوردار باشند.
 
رئوفیان با انتقاد از کسانی که برای ورود به کابینه تدبیر و امید خود را به آب و آتش می‌زنند، گفت: شاید برخی برای این کار مواضع خود را نیز تغییر داده باشند در حالی که سوابق افراد خیلی مهم است.
 
این فعال سیاسی اصولگرا خاطرنشان کرد: اینکه آقای روحانی بر عدم دیدگاه جناحی خود تاکید داشت پیداست که برخی احزاب و گروه‌های سیاسی به وی فشار آورده‌اند در حالی که باید اجازه دهند رئیس‌جمهور در کمال آرامش به تصمیم درست برسد.
 
وی در پایان از درخواست جبهه ایستادگی و حزب ایران زمین برای ملاقات با روحانی خبر داد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها