امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23020
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 225
جمشید ایرانی دبیر جبهه اعتدالگرایان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقش احزاب در امور مدیریتی و ...

جمشید ایرانی دبیر جبهه اعتدالگرایان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقش احزاب در امور مدیریتی و جریانی کشور اشاره کرد و اظهار داشت: احزاب مانند یک لنگرگاه و تکیه‌گاه مطمئن برای کشور هستند که کشور را در شرایط بحرانی از برخی آسیب‌ها محفوظ نگه می‌دارد.

وی افزود: حزب، تمام نهادهای مدنی کشور را جهت و فرم می‌دهد و فضای حداکثری برای مشارکت مردم ایجاد و سبب نقش ایفا کردن آحاد ملت می‌شود که به دنبال این حضور پرشور رشد و توسعه به دنبال خواهد داشت.

دبیر جبهه اعتدالگرایان تصریح کرد: معتقدیم که نیازمند فضایی هستیم که حضور مردم را در احزابی فراگیر و شناسنامه‌دار سامان‌دهی کنیم.

ایرانی از پیگیری‌ها برای تشکیل حزب فراگیر اعتدالگرایان خبر داد و گفت:‌ جبهه اعتدالگرایان متشکل از 21 گروه سیاسی شناسنامه دار است که از سال 86 به بعد پروانه سیاسی فعالیت خود را اخذ کرده و هم‌اینک به این نتیجه رسیده که با محوریت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در قالب یک حزب فراگیر حضور و ظهور داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در مورد حزب فراگیر اعتدالگرایان با حزب اعتدال توسعه نیز دیداری داشته‌اید یا خیر، گفت: خیر، ما نگران این هستیم که کشور از حزب اعتدال توسعه همان آسیب‌هایی را ببیند که حزب مشارکت در سال 76 دید.

دبیرکل حزب فرزاندان ایران تاکید کرد: حزب اعتدال توسعه زمانی می‌توانند موفق و تاثیرگذار عمل کنند که به دولت وابسته نباشند یعنی نباید از امکانات دولتی برای ارتقا و پیشرفت خود استفاده کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها