امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23021
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 81
حمیدرضا الوند در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه شهریه مهدهای کودک در هر استان تعیین شده است و به کمیته کشوری ارسال شده است ،اظهار ...

حمیدرضا الوند در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه شهریه مهدهای کودک در هر استان تعیین شده است و به کمیته کشوری ارسال شده است ،اظهار داشت: هفته آینده  کمیته کشوری تشکیل جلسه خواهد داد و نرخ نهایی شهریه‌ها اعلام می‌شود.

وی تصریح کرد: مهدهای کودک موظفند تا پایان مهر‌ماه و براساس شهریه سال گذشته عمل کنند و اجازه دریافت ریالی بیشتر از خانواده‌ها ندارند.

الوند بیان داشت: افزایش نرخ شهریه‌ها در هر استان متفاوت است ضمن اینکه نرخ جدید شهریه مهدهای کودک در سال جاری کمتر از 30 درصد رشد خواهد داشت.

وی ادامه داد: در برخی از استان‌ها شهریه مهدهای کودک بین 20 تا 25 درصد رشد پیدا خواهد کرد و در واقع از نرخ تورم اعلام شده از سوی بانک مرکزی کمتر خواهد بود.

مدیرکل دفتر کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور افزود: هم اکنون استان تهران نیز پیشنهاد خود را برای نرخ شهریه جدید اعلام کرده است که البته با توجه به مشکلاتی که در این پیشنهاد وجود داشته است آن را ارجاع داده‌ایم و امیدواریم در دو روز آینده استان تهران نیز پیشنهاد خود را در خصوص شهریه‌ها اعلام کنند.

الوند افزود: زمان اجرای شهریه‌های جدید در سال جاری از شهریور خواهد بود.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها