امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23029
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «دویچه‌وله»، موسسه اعتبارسنجی «استانداردز‌اند‌پورز» در آخرین آمار خود از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «دویچه‌وله»، موسسه اعتبارسنجی «استانداردز‌اند‌پورز» در آخرین آمار خود از کاهش رتبه اعتباری ایتالیا خبر داد.

این موسسه آمریکایی رتبه اعتباری ایتالیا را یک رتبه کاهش داد و اعلام کرد که اعتبار این کشور به دلیل اینکه احتمالا نمی‌تواند با پیامدهای رکود اقتصادی مقابله کند، باز هم در آینده کمتر خواهد شد.

به این ترتیب رتبه اعتباری ایتالیا از (BBB+) به (BBB) رسید. این موسسه در بیانیه‌ای اعلام کرد: «دلیل اعلام چنین رتبه‌ای برای ایتالیا، نگرانی‌ها از چشم‌انداز منفی اقتصاد ایتالیاست که میانگین آن در یک دهه به  منفی 0.04 درصد رسیده است.»

استانداردزاندپورز  مشکلات در بازار کار و تولید را دلیل اصلی بروز مشکلات در اقتصاد ایتالیا اعلام کرد. از این رو انتظار می‌رود که تولید ناخالص داخلی (GDP) در سال جاری 1.9 درصد کاهش داشته باشد.  این در حالی است که در پیش‌بینی‌های قبلی کاهش تولید ناخالص داخلی 1.4 درصد اعلام شده بود.
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار