امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23037
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمید شاه آبادی در جلسه کمیسیون مد و لباس کمیته فرهنگ و تمدن شورای عالی انقلاب فرهنگی به ارائه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمید شاه آبادی در جلسه کمیسیون مد و لباس کمیته فرهنگ و تمدن شورای عالی انقلاب فرهنگی به ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در حوزه مد و لباس پرداخت و گفت: پس از تصویب قانون ساماندهی مد و لباس، کار گروه موضوع در حوزه مد و لباس در معاونت امور هنری تشکیل و فعالیت آن شروع شد. بنیاد ملی مد و لباس برای اجرایی ساختن مصوبات و الزامات قانونی تأسیس شده و امور اجرایی را برعهده گرفته است.

وی با بیان این که طرح شناسه یکپارچه مد و لباس و جشنواره لباس برتر زنان در دو حوزه محلی و بانوان و اعطای نشان مالکیت معنوی از اقدامات اساسی در این حوزه بوده است، گفت: این جشنواره در سال گذشته توانست نظر بیش از 600 هزار نفر از مخاطبان را به خود جلب کند و هم چنین از منظر فروش با اقبال خوبی مواجه شود. یکی از نکات مهمی که شاید کمتر مورد توجه واقع شده مسئله لباس مردان و ارائه الگوهای مناسب ارزشی و مبتنی بر الگوهای اسلامی و ایرانی بوده است که ما سعی کردیم با نگاهی پژوهش محور در حوزه فعالیت‌های جاری در این حیطه به انجام اقدامات مناسبی بپردازیم.

حمید قبادی مشاور معاون هنری وزارت ارشاد به تبیین مصوبات این دوره پرداخت و گفت: کار گروه پژوهشی زیر نظر بنیاد و کار گروه ساماندهی مد و لباس با هدف تدوین و تعریف شاخص‌های ملی و اسلامی و رسیدن به یک سند نهایی در حوزه لباس مردان تدوین شده است که توسط کمیته فرهنگ و تمدن شورای عالی انقلاب فرهنگی به معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اجرا ابلاغ می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها