امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2304
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 227
سردار موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس گفت: روز گذشته طی حادثه‌ای اتوبوس اعزام مشمولان فوق دیپلم به بالا از ...

سردار موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس گفت: روز گذشته طی حادثه‌ای اتوبوس اعزام مشمولان فوق دیپلم به بالا از همدان به سمت مرکز آموزش مالک اشتر اراک با 38 سرنشین دچار حادثه شد و تعدادی از مشمولان در این حادثه مصدوم شدند

سردار کمالی گفت: خوشبختانه اکثر آنها دچار آسیب جدی نشده‌ و به صورت سرپایی مداوا شدند و تنها یک نفر به خاطر مصدومیت شدید به تهران منتقل شده‌ است.

وی افزود: طبق ماده 5 قانون خدمت وظیفه عمومی مصوب سال 90 سربازان از زمانیکه از سوی نظام وظیفه به سمت مرکز آموزش حرکت می‌کنند تحت پوشش نیروهای مسلح قرار می‌گیرند و اگر در این حین اتفاق و یا حادثه‌ای برای آن‌ها صورت گیرد مداوای آنها برعهده نیروهای مسلح است و طبق قانون آنهایی که مصدومیت بالایی دارند مصدوم حین خدمت محسوب شده و از بابت قیود خدمتی از این پس مستمری‌بگیر نیروهای مسلح محسوب می‌شوند.

وی در ادامه گفت: سربازانی که در این سانحه مصدومیتی به آن‌ها وارد نشده می‌توانند همین دوره به خدمت اعزام شوند و کسانی که دچار مصدومیت جزئی شده می توانند در نوبت بعدی اعزام که اول تیرماه سال جاری است دوباره به خدمت سربازی اعزام شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها