امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23052
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 63
شاپور عیدی‌وند مدیر عامل کارخانه کاغذسازی پارس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره مزایده ...

شاپور عیدی‌وند مدیر عامل کارخانه کاغذسازی پارس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره مزایده کارخانه کاغذ پارس و کارون و واگذاری آنها به بخش خصوصی اظهار داشت: شرکت کاغذ سازی پارس راهی جز اصلاح و بهسازی و نوسازی صنعت خود را ندارد.

وی افزود: این مقوله دو جنبه دارد، ما جهت به‌سازی و نوسازی قطع به یقین به سرمایه نیاز داریم؛ اصل 44 قانون اساسی می‌گوید سیستم‌ها را از بخش داخلی خارج می‌کنیم تا بتوانیم سرمایه را وارد تولید کنیم، یکی از بهترین راه حل‌ها آن است که بتوانیم سرمایه را بیاوریم و در اختیار تولید قرار دهیم، پس واگذاری کار بسیار درستی است به شرطی که افرادی که خریدار صنعت و صنایع هستند بتوانند سرمایه لازمه را تامین کنند و در ادامه به‌سازی و نوسازی کنند، تا موجبات اشتغال‌زایی فراهم شده و تولید بالا رفته و کشور سود ببرد.

مدیر عامل کارخانه کاغذسازی پارس پیرامون روز مزایده خاطرنشان کرد: بسیار زود این مزایده انجام می‌شود و احتمالا در ماه تیر؛ این شرکت شرایطی را پیدا کرده که بخش خصوصی بسیار تمایل دارد تا سرمایه‌گذاری کند، اما هر فردی شرکت کاغذ پارس را بخرد مطمئن باشید در شرایط فعلی صنعت کاغذ برد کرده است.

عیدی‌وند بیان کرد: چه دولت سرمایه گذاری کند و چه بخش خصوصی ورود پیدا کند این صنعت پر سود است.

این مقام آگاه بیان کرد: در خوزستان با توجه به اینکه دو میلیون و 400 هزار تن در سال باگاس تولید می‌کنیم از هر 5 کیلو می‌توان یک کیلو کاغذ تولید کرد که در حدود 500 تن کاغذ می‌شود که مصرف ما در کشور هم بیش از این نیست. 

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها