امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23054
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 139
محمدکاظم اخوان، نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره کتاب «اتاق مخفی»، بیان داشت: در گذشته عنوان این ...

محمدکاظم اخوان، نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره کتاب «اتاق مخفی»، بیان داشت: در گذشته عنوان این کتاب «کلاس مخفی» بود که به «اتاق مخفی» تغییر یافت.

وی با بیان اینکه این رمان را برای گروه سنی نوجوان به نگارش درآوردم، بیان کرد: رمان «اتاق مخفی» از سری مجموعه کتاب‌های پروژه «رمان نوجوان امروز» است که از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر و روانه بازار نشر می‌شود.

اخوان ادامه داد: بعد از اتمام کارهای اولیه «اتاق مخفی» به بازنویسی رمان «سبیل سرگردان» و یا «فراموشان افسانه گم شده» که چندی پیش برای گروه سنی نوجوان به نگارش درآوردم، خواهم پرداخت.

بر اساس این گزارش، مضمون اصلی رمان «اتاق مخفی»، انتخاب رشته و یا راه زندگی و آنچه که نوجوانان از سال اول دبیرستان با آن درگیر می‌شوند، اختصاص دارد که چه رشته‌ای را بخوانند و چگونه انتظار خانواده و اجتماع را برآورده سازند.

در واقع مضمون این اثر اجتماعی است یعنی رمان «اتاق مخفی» آمیخته‌ای از طنز و فانتزی بر بستر مسایل اجتماعی است که نوجوانان در یک برهه سنی با آن مواجه می‌شوند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها