امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23070
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس براساس روال هرساله قیمت مرغ علیرغم توزیع گسترده آن در نمایشگاه‌های ضیافت در ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس براساس روال هرساله قیمت مرغ علیرغم توزیع گسترده آن در نمایشگاه‌های ضیافت در سطح خرده فروشی‌ها روند افزایشی دارد.

به گزارش فارس،هر کیلوگرم مرغ تازه در خرده فروشی‌های سطح شهر تا 6 هزار و 500 تومان عرضه می‌شود.

بنابراین گزارش حسن رادمرد پیش‌تر به فارس گفته بود: هرکیلوگرم مرغ منجمد در نمایشگاه‌های ضیافت 4 هزار و 850 تومان عرضه می‌شود، همچنین برخی اخبار حکایت از آن دارد که مرغ گرم نیز در نمایشگاه‌های ضیافت به قیمت 5 هزار و 400 تومان به فروش می‌رسد.

بنابراین گزارش حتی توزیع گسترده مرغ منجمد و مرغ گرم در نمایشگاه‌های ضیافت هم تا این لحظه نتوانسته است قیمت مرغ تازه در سطح سطح شهر را متعادل کند و فاصله هزارتومانی بین قیمت سطح نمایشگاه ضیافت باعث می‌شود تا صف خرید مرغ در نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا هر روز طولانی‌تر شود.

این در حالی است که به زعم مسئولان وزارت صنعت، نهاده‌های دامی با ارز 1226 تومانی وارد شده و تا پایان سال جاری در اختیار واحدهای تولیدکننده گوشت و مرغ قرار خواهد گرفت اما برخی گزارش‌ها حکایت از آن دارد که توزیع این نهاده‌ها با افزایش قیمت ارز مرجع به کندی صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها