امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23086
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کامران دانشجو در دیدار با سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری پیروان ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کامران دانشجو در دیدار با سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در این خبرگزاری با بیان اینکه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه‌ای موثر در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب است، گفت: تأثیرگذاری این خبرگزاری، مسئولیت آن را بیشتر می‌کند.

به گفته وی، عملکرد این خبرگزاری نشان می‌دهد که این رسانه با توجه به مخاطب بسیاری که دارد مسئولیت خود را می‌شناسد و با توجه به تأثیرگذاری که دارد به خود غره نمی‌شود.

وزیر علوم تأکید کرد که خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با حفظ ارزش‌ها اثرگذاری خود را دارد.

وی ادامه داد: عده‌ای معتقدند خبرگزاری و رسانه باید بی طرف باشد، خبرگزاری باید بی‌طرف باشد اما گاهی بی‌طرف بودن را بد معنی می‌کنند، این بی طرفی به آرمان‌ها و ارزش‌ها نیست.

به گفته دانشجو، خبرگزاری که نسبت به آرمان‌ها و ارزش‌ها بی‌طرف باشد را نمی‌توان خبرگزاری فعال نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.

وی بی‌طرفی را نسبت به جناح‌های سیاسی اعلام کرد و گفت: باید آنجایی که جناح‌های سیاسی بر ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب توجه دارند را مطرح کرد و جایی که بی توجهی می‌کنند را نقد کرد. بی‌طرفی به معنای بی توجهی به اصول و عقاید نیست.

به گفته دانشجو، در وزارت علوم نیز خدمات رسانی باید براساس آرمان‌ها و ارزش‌ها باشد، اگر این نگاه از بین برود خدمت رسانی در این نظام با نظام‌های دیگر تفاوتی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: خدمت رسانی در نظام جمهوری اسلامی باید برمبنای اصول و ارزش‌ها باشد و  مشروعیت بر این مبناست و خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس خدمت رسانی برمبنای اصول و ارزش‌ها را به خوبی انجام داده است.

* برقراری آرامش سیاسی در دانشگاه‌های کشور در دولت دهم

براساس این گزارش، سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نیز در این دیدار با تأکید براینکه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس یکی از مؤثرترین رسانه‌های کشور است، گفت: در منطقه و دنیا این خبرگزاری جزء رسانه‌های بزرگ و مطرح است.

وی با اشاره به گروه دانشگاه این خبرگزاری، گفت: گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بخش‌های علمی، صنفی آموزشی، سیاسی و فرهنگی با دانشگاه‌ها و وزارت علوم ارتباط خوبی داشته و در دولت دهم این ارتباط بهتر و قوی‌تر شده است.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تعامل خوب بین وزارت علوم و خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خاطرنشان کرد: در دولت دهم آرامش سیاسی خوبی در دانشگاه‌های کشور برقرار شد و در زمینه جذب اعضای هیئت علمی نیز اقدامات بسیار خوبی صورت پذیرفت.

وی تأکید کرد که در دولت دهم در حوزه سیاسی، امنیت و آرامش روانی خاصی در دانشگاه‌های کشور برقرار شد.

موسوی یکی از اقدامات خوب دولت دهم را تأسیس مرکز جذب هیئت علمی اعلام کرد و گفت: اسلامی شدن دانشگاه‌ها به معنای میدان دادن به نیروهای انقلابی است که در دولت دهم به خوبی انجام شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها