امروز : پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 23
۲۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23087
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بسیاری از سهامداران که دیروز برای خرید سهام هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی تأمین ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بسیاری از سهامداران که دیروز برای خرید سهام هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) اقدام کردند، امروز شاهد افزایش قیمت آن بودند به طوری که از 3500 ریال به 3640 ریال رسید.

در همین حال سهام شرکت‌هایی همچون مخابرات ایران با افزایش قیمت مواجه شد و بانک ملت، ملی صنایع مس ایران، مدیریت پروژه‌های نیروگاهی و بانک تجارت هم از این امر مستثنی نبودند و تأثیر مثبت بر شاخص گذاشتند.

در این میان ارزش بازار نیز با توجه به معامله 5 درصد از سهام کل هلدینگ پتروشیمی تأمین با افزایش 10 هزار میلیارد تومانی به بیش از 269 هزار میلیارد تومان رسید.

بر اساس این گزارش در آخرین روز معاملاتی هفته پارسوییچ، لنت ترمز ایران، هلدینگ نفت، گاز و پتروشیمی تأمین، کارت اعتباری ایران کیش، سیمان قائن، سیمان اصفهان و سیمان آرتا اردبیل بیشترین افزایش قیمت را داشتند.

یادآور می‌شود گروه‌های سیمانی به دلیل تعدیل قیمت سیمان و رشد نرخ ارز مرجع و افزایش 3 تا 5 دلاری سیمان صادراتی با صف خرید و افزایش قیمت مواجه شدند.

با این حال داروسازی فارابی، قند لرستان، قند نیشابور، فرآورده‌های غذایی و قند پیرانشهر، نفت پارس، صنایع شیمیایی سینا و صنایع جوشکاپ یزد بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

از جمله نمادهایی که امروز متوقف شدند می‌توان به صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس برای بررسی بیشتر اطلاعات نام برد که دیروز خریدار بلوک 17 درصدی آن با واریز 30 درصد از وجه، معامله آن را قطعی کرد.

انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار