امروز : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 24
۰۷:۵۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23103
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 100
بهروز مینایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس به برپایی نمایشگاه و جشنواره بازی‌های رایانه‌ای در کشور اشاره کرد و گفت: نمایشگاه و جشنواره بازی‌های ...

بهروز مینایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس به برپایی نمایشگاه و جشنواره بازی‌های رایانه‌ای در کشور اشاره کرد و گفت: نمایشگاه و جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از ماه مبارک رمضان با هدف تصحیح استفاده از بازی‌های رایانه‌ای، بررسی اعتیاد به بازی‌ها، اعتدال در رعایت استفاده از بازی‌ها، آشکار کردن باز‌ی‌های پنهان در بعد جنگ نرم و ... برگزار می‌شود.

به گفته مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای کشور این نمایشگاه ویترین خوبی خواهد بود تا بازی‌های داخلی بتوانند به خوبی عرض اندام کنند.

مینایی ادامه داد: در این دوره از نمایشگاه‌ بازی‌های دانش‌آموزی و دانشجویی به رقابت گذاشته می‌شوند و نیروهای مستعد کشور در یک محک جشنواره توان خود را نشان می‌دهند و در نهایت امکان برقراری ارتباط با ناشران و سرمایه‌گذاران با جوانان مستعد فراهم می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: در تابستان امسال بازی سه بعدی جاده‌های نبرد با یک تم ضد صهیونیستی و ضد شیطان‌پرستی عرضه می‌شود ضمن آنکه بازی عملیات انهدام 2 نیز راجع به فتح خرمشهر است در ماه جاری عرضه خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار