امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23110
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 89
بیژن مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه عمر کم مطبوعات و رسانه‌های داخلی را در مقایسه با سایر کشورها متأثر از دلایل مختلف دانست و گفت:‌ افرادی که ...

بیژن مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه عمر کم مطبوعات و رسانه‌های داخلی را در مقایسه با سایر کشورها متأثر از دلایل مختلف دانست و گفت:‌ افرادی که وارد حوزه رسانه می‌شوند آگاهی و دانش چندانی نسبت به این حوزه ندارند.
مدیر مسئول روزنامه جام‌جم افزود: وقتی که افراد بدون اخذ دانش و آگاهی وارد این عرصه می‌شوند پس از گذشت مدتی نه چندان طولانی به دلیل عدم موفقیت، از فعالیت در حوزه رسانه و مطبوعات انصراف می‌دهند.
وی بیان داشت: در این میان برخی از روزنامه‌ها و مطبوعات داخلی مربوط به احزاب می‌شوند و از آنجایی که احزاب نیز دوران صعود و افول دارند، بنابراین برخی روزنامه‌های حزبی فقط دوره‌ای کوتاه فعالیت می‌کنند.
این فعال عرصه رسانه بیان داشت: در مواردی اختلافات داخلی یک حزب موجب تعطیلی برخی روزنامه‌ها می‌شود.
مقدم بیان داشت: البته در این میان توقیف‌ روزنامه‌ها و رسانه‌ها به دلیل روشن‌ نبودن قانون از جمله علل کوتاه بودن عمر مطبوعات و رسانه‌های کشور است.

وی خاطرنشان کرد: تخلفات مطبوعات با اصلاح قانون قابل کنترل است و می‌تواند در نهایت موجب شود تا مطبوعات کشور عمر طولانی‌تری داشته باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها