امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۰۰:۳۶
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23126
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الشروق، «احمد المسلمانی» شب گذشته در گفت‌وگوی تلفنی با تلویزیون مصر گفت که عدلی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الشروق، «احمد المسلمانی» شب گذشته در گفت‌وگوی تلفنی با تلویزیون مصر گفت که عدلی منصور به زودی با «احمد الطیب» شیخ الازهر به منظور هماهنگی درباره آشتی ملی و توقف خونریزی‌ها و آغاز مرحله جدید دیدار می‌کند.

وی افزود: ریاست جمهوری روز پرکاری داشت و با گروهی از جوانان فعال سیاسی دیدار کرد و در این دیدار ایده‌های سازنده‌ای مطرح شد که از ابتدای روز چهارشنبه سعی خواهد شد عمل به این ایده‌ها تحت نظارت ریاست جمهوری آغاز شود.

وی اشاره کرد که ریاست جمهوری یک طرح راهبردی برای تحقق آشتی ملی تدوین کرده است که در ماه مبارک رمضان به منظور ایجاد اتحاد و دستیابی به راه‌حل‌هایی جهت جلب رضایت همه طرف‌ها و خدمت به کشور، اجرا خواهد شد.

شیخ الازهر دو روز پیش در واکنش به حوادث مقابل گارد ریاست جمهوری و تیراندازی نیروهای ارتش به سمت هواداران مرسی که طی آن 54 نفر کشته شدند، اعلام کرد که تا زمان توقف خونریزی‌ها در مصر، خانه‌نشین می‌شود.
انتهای پیام/ر 
برچسب ها:
آخرین اخبار