امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2314
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 176
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از روابط عمومی معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضائیه، این معاونت در قالب تفاهم نامه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از روابط عمومی معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضائیه، این معاونت در قالب تفاهم نامه همکاری‌های علمی و پژوهشی و به منظور ارتقاء سطح علمی و کارایی همکاران قضایی، زمینه ادامه تحصیل حداقل 40 تن از قضات را در مقطع دکتری در رشته‌های حقوق خصوصی، حقوق جزا، حقوق عمومی و حقوق بین الملل در پردیس دانشگاه شهید بهشتی فراهم کرده است.

متقاضیان می‌توانند تا تاریخ 8 اردیبهشت ماه 92 تقاضا و تصویر حکم کارگزینی خود را از طریق معاون آموزش و تحقیقات استان مربوط ارسال کنند.

در این راستا توجه به نکات ذیل ضروری است:

1- این ظرفیت، جدای از ظرفیت عمومی پذیرش دانشجو در پردیس دانشگاه شهید بهشتی به قوه قضائیه اختصاص یافته است، از این رو با توجه به تأکید دانشگاه بر رعایت معیارهای علمی و آموزشی، شرکت در آزمون و کسب امتیاز لازم بر اساس ضوابط دانشگاه ضرورت دارد، به این ترتیب سوابق حرفه‌ای و علمی و آموزشی در مصاحبه علمی لحاظ خواهد شد.

2- محل تحصیل پذیرفته شدگان، پردیس دانشگاه شهید بهشتی واقع در غرب تهران است و پرداخت شهریه و سایر هزینه‌ها در طول دوره تحصیل به عهده دانشجو خواهد بود.

3- قضاتی مجاز به شرکت در آزمون هستند که بدون احتساب دوره کارآموزی و سوابق اداری حداقل دارای هفت سال سابقه قضایی باشند.

4- از پذیرفته شدگان حداکثر تا دو برابر مدت تحصیل تعهد ادامه خدمت در دستگاه قضایی اخذ خواهد شد، با این حال در مورد پذیرفته شدگانی که تا پایان تحصیلات واجد شرایط بازنشستگی شوند این تعهد به نحوی خواهد بود که مدت خدمت از 35 سال تجاوز نکند.

5- آزمون در ابتدای تیر ماه سال جاری برگزار خواهد شد، مواد امتحانی و منابع پیشنهادی متعاقباً از طریق سایت معاونت اعلام خواهد شد.

6- بدیهی است که ارزیابی تحصیلی کلیه دانشجویان اعم از قضات و داوطلبان آزاد در دوران تحصیل تابع معیارهای واحدی است و لازم است مدارک مربوط به تسلط بر یک زبان خارجی نیز تا قبل از امتحان جامع اخذ شود، بنابراین توصیه می شود صرفاً همکارانی که آمادگی کار مستمر علمی و پژوهشی را در کنار انجام وظایف شغلی دارند در آزمون شرکت کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها