امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23145
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 83
بهمن الله مرادی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که چه تعداد نیروگاه درسال جاری در ...

بهمن الله مرادی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که چه تعداد نیروگاه درسال جاری در دستور کار واگذاری به بخش خصوصی قرار دارد افزود:واگذاری 22 نیروگاه برق در سال جاری به ارزش 180 هزار میلیارد ریال در دستور کار قرار دارد که امید است به این هدف برسیم.

وی ادامه داد:از 44 نیروگاه مشمول واگذاری به بخش خصوصی تاکنون 22 نیروگاه با ظرفیت 19 هزار و 500 مگاوات و به ارزش حدود 200 هزار میلیارد ریال واگذار شده است.

الله مرادی خاطر نشان کرد: واگذاری 22 نیروگاه به ظرفیت 14 هزار و 500 مگاوات دیگر نیز در دست اقدام است که ارزش آن 180 هزار میلیارد ریال است.

وی درخصوص واگذاری شرکت های توزیع برق گفت: در زمان حاضر بیشتر امور واگذاری شرکت های توزیع شامل تعیین تکلیف نحوه واگذاری شبکه، تعیین تکلیف وضعیت مابه التفاوت نرخ های تکلیفی در سال های گذشته، تهیه و تدوین دستورالعمل های موردنیاز مدیریت منابع مالی، نیروی انسانی و شرایط اهلیت و لاینفک قراردادها انجام شده است.

وی گفت: بررسی روش های واگذاری سهام دولت و اصلاح اساسنامه شرکت های توزیع انجام شده و به سازمان خصوصی سازی و هیأت واگذاری اعلام شده است و با هماهنگی سازمان خصوصی سازی نسبت به ارزیابی شرکت های توزیع اقدام خواهد شد.
انتهای پیام/ک
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها