امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2315
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 221
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، «سید ابراهیم امین السید» رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان تاکید کرد که آمریکا و اسرائیل صاحبان پروژه تخریب ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، «سید ابراهیم امین السید» رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان تاکید کرد که آمریکا و اسرائیل صاحبان پروژه تخریب سوریه هستند و هر خونی که در این کشور ریخته می‌شود در راستای این پروژه است.

وی که در مراسمی در منطقه العین بقاع سخنرانی می‌کرد، از همه خواست تا به اتفاقاتی که در روی می دهد، توجه کنند و این سوال را از خود بپرسند که این اتفاقات به نفع کیست؟ این تنها سران اسرائیل هستند که می گویند سقوط بشار اسد و دولت کنونی سوریه کاملا به نفع اسرائیل است و هر جایگزینی بهتر از وی است.

امین السید ادامه داد: در مقابل برخی ابزارها یعنی دولتهای منطقه‌ای هستند که به دنبال موقعیتی برای خود در نقشه آینده منطقه هستند، در داخل سوریه نیز برخی جریان ها راضی هستند که ابزارهای تخریب سوریه شوند، البته برخی از آنها بیش از اینکه ابزار باشند، ویترین هستند.

این مقام ارشد حزب الله لبنان تاکید کرد: از دیدگاه ما سوریه از بعد دولتی و ملی خود برد استراتژیک امت اسلام است، چرا که ملت سوریه خصوصیات و قدرت شناخت و حمایت از مقاومت را دارد و [از دیدگاه غرب]این عمق استراتژیک باید مورد هدف قرار گیرد و ساقط شود.

رئیس دفتر سیاسی حزب‌الله از سوری‌ها خواست تا برای حمایت از کشورشان یکپارچه باشند و جلوی خونریزی ها را به خاطر خود سوریه و نه برای آمریکا بگیرند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها