امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23157
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 106
احمد نجابت عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

احمد نجابت عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی حداد عادل اظهار داشت: آقای حدادعادل یک چهره فرهنگی و سیاسی است و در این روزها که بحث اعتدال مطرح‌ می‌شود ایشان نمونه بارز یک فرد معتدل با حفظ آرمان‌های انقلاب است.

نجابت با بیان اینکه حدادعادل وقتی هم که رئیس مجلس بود همواره منافع انقلاب را بر منافع خود ترجیح می‌داد، تصریح‌کرد: وی هیچ‌گاه به عنوان رئیس‌ قوه با مسئولان درگیر نشد؛ مقام معظم رهبری نیز در دیدار با نمایندگان در رابطه با مجلس هفتم فرمودند این مجلس مانند نهالی بود که در سنگلاخ روییده و رشد کرد.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران بر همین اساس تأکید کرد که ایشان همواره در به دنبال تأمین نظر مقام معظم رهبری بود و هیچ‌گاه از خطوط قرمز عبور نکرد.

وی با بیان اینکه حدادعادل در انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم نیز نشان داد که  به وحدت اصولگرایی بسیار اعتقاد دارد، گفت: در مناظره‌ها و در تبلیغات هم برخلاف برخی سیاه‌نمایی نکرد و همواره می‌گفت کاری نمی‌کنم که جریان اصولگرایی به خطر بیفتد، اما این شخصیت همواره مظلوم واقع شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها