امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23159
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، لوکا جان سانتی سفیر ایتالیا در دیدار با رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کشورمان گفت: ایتالیا آمادگی کامل برای به اشتراک ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، لوکا جان سانتی سفیر ایتالیا در دیدار با رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کشورمان گفت: ایتالیا آمادگی کامل برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود در زمینه مبارزه با مواد مخدر دارد و همچنین می‌توان از این تجربیات برای برپایی همایش‌ها و سمینارهای مشترک در این حوزه بهره بگیریم.

وی در ادامه گفت: از کشور ایران تشکر می‌کنیم که سالهاست در بخش مبارزه با مواد مخدر خدمات بسیاری را ارائه کرده است و همکاری‌های دو جانبه و مستقیم دو کشور در این حوزه باید افزایش پیدا کند و برای مبارزه با مواد مخدر باید از چهارچوب مرز‌ها خارج شویم.

سفیر ایتالیا در ادامه گفت: تبادل اطلاعات اهمیت بسیاری دارد زیرا که شبکه‌ها به صورت فشرده و بسیار سریع اقدام می‌کنند و ما باید با استفاده از ارتباطمان سریع‌تر و گسترده‌تر از آنها عمل کنیم.

لوکا جان سانتی سفیر ایتالیا در ادامه این جلسه درخصوص مبارزه با مواد مخدر گفت: تاریخ مبارزه با مواد مخدر در بین دو کشور تاریخی قدیمی است ولی ارتباطات انسانی خیلی می‌تواند به این همکاری‌ها کمک کند و اراده سرویس مبارزه با مواد مخدر در کشور ایتالیا در خصوص مجموعه ارتباطاتی است که باعث نزدیک شدن این ساختارها با هم بشود تا خیلی سریع‌تر از باندهای قاچاق بتوانیم به صورت هماهنگ عمل کنیم و با مواد مخدر به صورت خیلی جدی‌تر برخورد کنیم.

در حاشیه این جلسه فاویو برناردی به عنوان افسر رابط مبارزه با مواد مخدر معرفی شد و سفیر ایتالیا و همراهانش از نمایشگاه مواد مخدر پلیس دیدن کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار