امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23166
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، جبهه نجات ملی با صدور بیانیه جدید سعی کرد از شدت انتقاد علیه بیانیه قانون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، جبهه نجات ملی با صدور بیانیه جدید سعی کرد از شدت انتقاد علیه بیانیه قانون اساسی بکاهد.

در بیانیه جدید این جبهه آمده است: مشورت با جبهه نجات ملی در خصوص بیانیه قانون اساسی صورت نگرفت و این بیانیه شامل مفادی است که مورد توافق ما نیست و برخی مواد مهم نیز در آن ذکر نشده و نیاز به برخی اصلاحات دارد.

در بیانیه جدید آمده است: جبهه نجات ملی طی نامه‌ای به رئیس جمهور، دیدگاه‌های خود در خصوص مرحله انتقالی که به برگزاری انتخابات پارلمانی و ریاستی منتهی می‌شود، اعلام خواهد کرد.

جبهه نجات ملی با حضور چند شخصیت از جمله «حمدین صباحی» موسس جریان مردمی، «محمد ابوالغار» رئیس حزب مصر دموکراتیک، «السید البدوی» رئیس حزب الوفد، «رفعت السید» رئیس حزب التجمع و در غیاب «محمد البرادعی» معاون رئیس جمهور در امور خارجه، تشکیل جلسه داد.

«عدلی منصور» رئیس جمهور موقت مصر دوشنبه شب بیانیه قانون اساسی که شامل 33 ماده است، صادر کرد که در این بیانیه بر تشکیل دو کمیته برای تعدیل مفاد قانون اساسی تاکید شده است: یک کمیته حقوقی متشکل از 10 نفر از اعضای هیئت‌های قضایی و حقوقدانان و دومی نیز متشکل از 50 نفر از نمایندگان همه طیف‌های جامعه است.

در این بیانیه همچنین بر تعیین زمان برگزاری انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری طی 6 ماه تاکید شده است.
 
انتهای پیام/  
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها