امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23170
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 169
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نبردهای شدیدی بین ارتش سوریه با مخالفان مسلح در محله خالدیه شهر حمص در جریان است و ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نبردهای شدیدی بین ارتش سوریه با مخالفان مسلح در محله خالدیه شهر حمص در جریان است و بنابر گزارش‌ها نیروهای ارتش سوریه توانسته‌اند وارد محله‌ها خالدیه شده‌اند.

تروریست‌ها همزمان در داخل ساختمان‌های محله خالدیه موضع گرفته و تک تیراندازها مانع از پیشروی ارتش می‌شوند.


ارتش با استفاده از تانک و سلاح‌های سنگین در حال پیش‌روی در دو منطقه در باب هود هستند و تاکنون 30 نفر در این درگیری‌ها کشته شده‌اند.

نیروهای سوری توانستند بیشتر مقرهای نظامی در خالدیه را که تروریست‌ها از آن برای شلیک خمپاره و حمله به ارتش و غیر نظامیان و نیز ساختمان‌های دولتی استفاده می‌کردند، در اختیار بگیرند.

خالدیه از مهمترین محله‌های حمص به شمار می‌آید زیرا نقطه ارتباطی حمص با محله‌های مختلف آن بوده و همچنین مهمترین محل استقرار تروریست‌های مسلح به شمار می‌آمد و مسجد خالد بن الولید نیز در آن قرار دارد.

در این میان برخی اخبار حاکی از این است که تروریست‌های مسلح یک تونل از این مسجد به سمت باب هود که صحنه درگیری‌های شدیدی است حفر کرده و به سمت آن پیشروی کرده و در تلاش برای جلوگیری از پیشروی ارتش هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها