امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۷:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23177
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 271
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه فلسطین الان، «اسماعیل هنیه» طی سخنانی در جریان افتتاح مسجد الابیض در اردوگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه فلسطین الان، «اسماعیل هنیه» طی سخنانی در جریان افتتاح مسجد الابیض در اردوگاه الشاطئ گفت که مقاومت فلسطین بر قدرت خود برای مقابله با شرایط و چالش‌های کنونی متکی است.

وی با اشاره به اینکه شرایط سیاسی محیط اطراف نوار غزه بر حماس تاثیری نخواهد داشت، افزود: سابقه حماس بیشتر از انقلاب‌های عربی است و مقاومت در شرایطی پیچیده‌تر و دشوارتر از شرایط کنونی آغاز شد.

هنیه تاکید کرد که حماس به انقلاب‌های عربی اطمینان دارد و ما این انقلاب‌ها را به فال نیک گرفتیم و همچنان به بهار عربی امیدوار هستیم.

وی در ادامه هر گونه تلاش برای کشیدن پای حماس به حوادث سیاسی مصر را محکوم و تصریح کرد که هدف از این اتهامات، ضربه زدن به مقاومت و آسیب‌رسانی به آن است.

نخست‌وزیر دولت منتخب فلسطین افزود که این تلاش‌ها هرگز باعث بدنامی حماس نشده و به جایگاه آن لطمه وارد نکرده و آن را به نابودی نخواهد کشاند.

رسانه‌های خبری مصر مدعی شده بودند که حماس در حوادث کنونی مصر از جمله کشتار اخیر هواداران مرسی در مقابل گارد ریاست جمهوری مصر دست داشته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار