امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23181
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری عراقی ابا، رژیم آل‌خلیفه مراحل طرح خود برای تبدیل مکان یکی از مساجد تخریب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری عراقی ابا، رژیم آل‌خلیفه مراحل طرح خود برای تبدیل مکان یکی از مساجد تخریب شده بحرین به پارک تفریحی را آغاز کرده است.

بنابر این گزارش، مراحل اجرایی ایجاد این پارک تفریحی در مکان مسجد ابوذر غفاری صورت می‌گیرد که دو سال پیش توسط ارتش این کشور و در جریان شکل‌گیری انقلاب بحرین تخریب شده است.

شیخ میثم السلمان مسئول بخش آزادی‌های دینی در دیدبان حقوق بشر بحرین در این باره اعلام کرد: این مسجد در منطقه نویدرات توسط وزارت امورشهرداری‌های بحرین محصور شده و مراحل اجرایی تبدیل آن به پارک تفریحی آغاز شده است.

همچنین عبدالرضا زهیر از مسئولان محلی وابسته به حزب الوفاق هدف از این اقدام را «انتقام مذهبی» خواند و گفت: تبدیل مسجد ابوذر غفاری به پارک تفریحی تلاش برای سوء استفاده از خدمات شهری برای انتقام‌گیری مذهبی است.

وی افزود: این کاری است که از لحاظ اسلامی مردود است و هیچ مسلمانی آن را قبول نمی‌کند به‌ویژه آنکه این تلاش‌ها برای ایجاد تفریحات کاذب و انداختن کشور به فساد است.

بنابر این گزارش وزارت امورشهرداری‌های بحرین در زمان تخریب این مسجد مدعی شده بود که ساختن آن بدون مجوز بوده است اما ثبت ساختمانی نشان می‌دهد این مسجد متعلق به وقف جعفری بحرین بوده است.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها