امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23187
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 73
حجت‌الاسلام و المسلمین روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت‌الاسلام و المسلمین روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری همایش «مرد تقوا و تدبیر» برای غلامعلی حداد عادل گفت: آقای حداد اصولگرایی است که روی اصول خود ایستاد و در آزمایشات مختلف و فراوان، نشان داده فردی نیست که به خاطر شرایط محیطی تصمیم‌گیری کند.
 
وی با بیان اینکه حدادعادل اصولگرایی پایبند به آرامان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و هست، تصریح کرد: در دوران فتنه88 که برخی شرایط را برای موضع‌گیری و دفاع از انقلاب مناسب نمی‌دیدند آقای حدادعادل قاطعانه در حمایت از ولایت فقیه و نظام اسلامی موضع‌گیری می‌کرد.
 
حسینیان با تاکید بر اینکه اصولگرایی و ارزشمداری حدادعادل در فتنه 88 برای همگان ثابت شد، خاطرنشان کرد: در انتخابات 88 آقای حدادعادل تنها به دفاع از اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی اقدام می‌کرد.
 
وی افزود: آقای حدادعادل در انتخابات در حالی از مواضع خود دفاع کرد که هیچ توجهی به برخی اظهارات که ممکن بود نتیجه منفی در آرای‌ش داشته باشند نکرد.
 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه بر اساس پرخاش برخی افراد علیه اصولگرایان ارزشی و اصیل انقلاب اسلامی، مسئله وحدت اصولگرایان مقداری پیچیده شده و به راحتی نیست، گفت: آقای حداد از کسانی هستند که می‌تواند مرکزیت وحدت اصولگرایان را دنبال کنند.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها