امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2319
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 160
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از همدان عباس حسنی‌محتشم ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان همدان اظهار داشت: تمام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از همدان عباس حسنی‌محتشم ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان همدان اظهار داشت: تمام احکام حقوقی فرهنگیان استان همدان در دو مرحله 20 درصد و پنج درصد صادر شده و مورد خاصی باقی نمانده است.

وی با بیان اینکه تمام حقوق معلمان و حتی معلمان دانشجو صادر شد، عنوان کرد: بیمه طلایی فرهنگیان در مرحله جدید مجدداً تنظیم و به زودی به دست فرهنگیان خواهد رسید.

مدیرکل آموزش و پرورش همدان ادامه داد: هر ساله جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در استان همدان برگزار می‌شود که امسال نیز در روز چهارشنبه چهارم اردیبهشت ماه در تالار معلم همدان برگزار خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه تا کنون 15 هزار دانش‌آموز سال دوم دبیرستان را به مناطق عملیاتی اعزام کردیم، خاطرنشان کرد: تا پایان هفته دو کاروان دانش‌آموزی از ناحیه 2 به مناطق عملیاتی راهیان نور اعزام می‌شوند.

حسنی‌محتشم افزود: با پیش رو بودن هفته معلم برنامه‌ریزی‌ها در راستای تقدیر از مقام معلم انجام شده و طی برنامه‌ای از معلمان نمونه استانی و شهرستانی و کشوری تجلیل خواهد شد.

*دیدار 400 نفر از معلمان نمونه کشوری با رهبری در هفته معلم

وی افزود: در هفته معلم 400 نفر از معلمان نمونه کشوری با مقام معظم رهبری دیدار خواهند داشت که این دیدار روز 11 یا 18 اردیبهشت ماه خواهد بود.

مدیر کل آموزش و پرورش همدان با اشاره به برگزاری المپیاد‌های دانش‌آموزی استان تصریح کرد: این بستر مناسب در استان همدان به وجود آمده چرا که در خروجی و کیفیت برگزاری المپیاد‌ها با رشد 200 درصدی روبرو هستیم.

وی ادامه داد: سال گذشته مشارکت دانش‌آموزان در المپیادهای علمی دانش‌آموزی 40 نفر بود که این تعداد در سال جاری به 124 نفر رسیده است.

حسنی‌محتشم در خصوص حل مشکل بی‌سوادی در جامعه عشایر نیز افزود: امسال به دنبال جذب 10 معلم برای آموزش در بین جامعه عشایر هستیم که طی یک قرارداد پنج ساله باید عشایر را در بحث آموزشی همراهی کنند.

وی در پایان سخنانش به اسکان فرهنگیان در ایام نوروز اشاره و بیان داشت: ستاد اسکان فرهنگیان استان همدان در ایام نوروز 165 هزار نفر را پذیرش کردند که نسبت به سال گذشته 280 درصد رشد را شاهد بودیم.
انتهای پیام/89007/خ30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها