امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23204
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 231
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، وزارت کشور انگلیس پاسخ خود به سئوال یکی از نمایندگان پارلمان این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، وزارت کشور انگلیس پاسخ خود به سئوال یکی از نمایندگان پارلمان این کشور در رابطه با ممنوعیت ورود برای 60 مقام روسی در «فهرست ماگینسکی» را اصلاح کرد.

پیش از این روزنامه «تلگراف» انگلیس به نقل از "دومینیک راب" نماینده پارلمان این کشور خبر داده بود که وزارت کشور انگلیس در پاسخ به درخواست وی، از ممنوع الورود بودن 60 تن از مقامات دولتی روسیه که نامشان در «فهرست ماگینسکی» گنجانده شده ، خبر داده بود.

روز گذشته "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه در پاسخ به سئوال خبرنگاران در مورد صحت و سقم این مطلب گفته بود که مقامات مسکو اطلاع رسانی رسمی از جانب دولت انگلستان رد این خصوص دریافت نکرده‌اند.

بر اساس اطلاعات روزنامه «تلگراف»، "مارک هارپر" وزیر امور مهاجرت انگلیس خطاب به بیانیه نشریه «Hansard» که این سند رسمی را منتشر کرده بود، خواستار اصلاح پاسخ وزارت کشور به درخواست نماینده راب در مورد «فهرست ماگینسکی» گردید.

به گفته این وزیر، در واقع از پاسخ وزارت کشور انگلیس این عبارت که «دفتر امور ویژه وزارت کشور از هم اکنون اسامی افرادی که لازم است تا اقدامات خاص برای ممانعت از ورود آنها به خاک انگلستان صورت بگیرد را می داند» حذف گردید و بجای آن این عبارت نوشته شد که «هر گونه اعلام در مورد (افراد مندرج در فهرست ماگینسکی) به منظور ارائه روادید ورود به خاک انگلستان، بصورت مجزا و از طریق کانال‌های معمول مورد بررسی و تصمیم گیری قرار خواهد گرفت». 
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار