امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23225
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور در پایان جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور در پایان جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: در دوره ریاست آقای ضرغامی در سازمان صدا و سیما شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی در 5 قاره تشکیل شد .

وی افزود: این کار نیازمند توسعه بود و دولت تصویب کرد کل زمین‌های نمایشگاه بین‌المللی که در مجاورت سازمان صدا و سیما است، به این سازمان واگذار شود.

معاون اول رئیس‌جمهور ادامه داد: ما باید برای اینکار زمین دیگری را برای نمایشگاه بین‌المللی انتخاب کنیم و یا به بخش خصوصی اجازه دهیم در قسمت‌های مختلف استان تهران نمایشگاه درست کنند.

وی گفت: البته ما پیش از این در استان‌های مختلف این مجوز را صادر کرده‌ایم، یعنی هر 31 استان اجازه دارند برای خود نمایشگاه ایجاد کنند.

وی افزود: نمایشگاه بین‌المللی تهران را که در فهرست واگذاری‌ها بوده است سال گذشته از این لیست خارج کرده‌ایم، هم اکنون کل زمین آن را برای توسعه شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی به صدا و سیما خواهیم داد. اگر ایراد قانونی به آن وارد بود آن را به مجلس شورای اسلامی ارائه خواهیم داد تا نمایندگان مجلس آن را تصویب کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: صدا و سیمای جمهوری اسلامی از این جهت مهم است که در دنیا یکه‌تاز و جهانی است.

معاون اول رئیس‌جمهور در ادامه سخنان خود تصریح کرد: قدرت‌های ظالم و کافر در مقابل صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایستاده اند و ضرورت توسعه آن از ناحیه دولت به شدت مورد توجه است، ما باید بدانیم که صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به تنهایی در مقابل همه است و باید مبالغ لازم را برای توسعه آن اختصاص دهیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها