امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23243
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 69
زهره الهیان عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن ارزشمند دانستن انصراف ...

زهره الهیان عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن ارزشمند دانستن انصراف حدادعادل از عرصه رقابت‌های یازدهمین دوره ریاست جمهوری به ویژگی‌های شخصیتی این چهره سیاسی پرداخت و اظهار داشت: حضور ارزشی دکتر حدادعادل در عرصه رقابت‌های ریاست جمهوری به عنوان الگو و نمونه برای خواص اصولگرایان مطرح بود و ایشان نیز بر اساس تکلیف و وظیفه به این عرصه قدم نهاد.

وی افزود: آقای حدادعادل از آنجا که مصلحت نظام و انقلاب ایجاب می‌کرد بر اساس تکلیف به نفع مجموعه اصولگرایان در عرصه رقابت‌های ریاست جمهوری کنار کشید که این نشان دهنده دغدغه ایشان برای مجموعه اصولگرایان و مسائل انقلاب بود.

عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی تصریح کرد: انصراف حدادعادل از رقابت‌های ریاست جمهوری این پیام را داشت که حضور در عرصه انتخابات بر اساس وظیفه و تکلیف برای پاسداری از انقلاب است نه برای کسب قدرت و جایگاه.

الهیان خطاب به اصولگرایان گفت: اصولگرایان بر اساس اصول و آرمان‌هایی که به آن معتقدند موظف هستند تلاش کنند روند وحدت در میان آنان بیشتر شود و از تفرقه، تشتت و پراکندگی پرهیز کنند.

وی افزود: تحقق آرمان‌های اصولگرایانه در صورتی میسر خواهد بود که این جریان با اقدامات و تدابیر خود به این موضوع بپردازد که چگونه وحدت خود را حفظ کند و این در عمل و اندیشه محفوظ بماند .

عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: حدادعادل در یازدهمین دوره ریاست جمهوری نمادی را از تقوا و تدبیر در عین سیاست‌ورزی به نمایش گذاشت.

الهیان به مواضع انقلابی حدادعادل در مورد فتنه 88 اشاره و تصریح کرد: آقای حدادعادل با اظهار مواضع شفاف خود در برابر فتنه‌گران روشنگری و بصیرت‌بخشی کردند.

وی در پایان تاکید کرد: حضور فعال و تاثیرگذار در مقوله‌های فرهنگی و آموزشی و همچنین در عرصه مجلس شورای اسلامی و روحیه انقلابی‌گری جلوه‌های کوچکی از شخصیت ایشان است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها