امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23248
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، وزارت امور خارجه روسیه با دولت و ملت لبنان که بار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، وزارت امور خارجه روسیه با دولت و ملت لبنان که بار دیگر با یک حمله تروریستی خونین در بیروت، پایتخت این کشور مواجه شدند، ابراز همدردی نموده و این اقدام وحشیانه که منجر به قربانی شدن 53 نفر شده، را به‌شدت محکوم کرد.

"الکساندر لوکاشوویچ" سخنگوی رسمی وزارت امور خارجه روسیه امروز در تفسیر حمله تروریستی روز گذشته در بیروت به خبرنگاران ضمن محکوم کردن این قبیل اقدامات وحشیانه تاکید کرد: ما بار دیگر حمایت کامل خود را از استقلال، تمامیت ارضی و حفظ وحدت و یکپارچگی لبنان اعلام کرده و از همه گروه‌ها و نیروهای سیاسی در این کشور درخواست می کنیم تا با وفاق و وحدت نظر و بر اساس احترام متقابل، مسائل و اختلافات خود را از طریق گفت‌وگوهای ملی حل و فصل کنند.

این دیپلمات بلندپایه همچنین یادآور شد که شورای امنیت سازمان ملل با مشارکت فعال روسیه در بیانیه‌ای بطور قاطع این حمله تروریستی را محکوم کرده و از همه اقشار ملت لبنان درخواست نموده تا وحدت خویش را برای حفظ ثبات در این کشور حفظ کنند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار