امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23268
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۰
تعداد بازدید: 124
سیدامیرحسین قاضی‌‌زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان ...

سیدامیرحسین قاضی‌‌زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه حدادعادل شخصیتی انقلابی و نیروی گفتمانی انقلاب اسلامی است، گفت: برخی افراد هستند، شخصیتی آرام دارند اما در طوفان‌های سیاسی محافظه‌کار می‌شود اما آقای حدادعادل علاوه بر شخصیت آرام فردی انقلابی است که هر زمان لازم باشد به دفاع از انقلاب اسلامی می‌پردازد.

 وی با بیان اینکه حدادعادل فردی عقلانی و با تقوا است، تاکید کرد: آقای حدادعادل هر زمان که انقلاب نیاز داشته باشد و احساس تکلیف کند، وارد میدان شده و از انقلاب دفاع کرده‌؛ شخصیت آرام حداد عادل هیچگاه موجب محافظه‌کاری‌اش نشده است.

قاضی‌زاده با اشاره به فتنه 88 و مواضع حدادعادل علیه فتنه‌گران، تصریح کرد: هوشیاری و تدبیر و انقلابی‌گری آقای حدادعادل در فتنه 88 در مجلس و بیرون مجلس بر هیچ‌کسی پوشیده نیست با توجه به عملکرد روشن و قاطع ایشان می‌توان گفت آقای حداد در فتنه88 نمره 20 گرفته است. 

وی با بیان اینکه عقلانیت حدادعادل ناشی از محافظه کاری‌اش نیست، تاکید کرد: آقای حداد عادل در انتخابات92، تدین خود را بار دیگر ثابت کرد.

قاضی‌زاده گفت: آقای حدادعادل تا آنجا که لازم دانست در صحنه حضور یافت و آنجا که لازم دانست کنار بکشد بر اساس تکلیف شرعی خود عمل کرد.

سخنگوی جبهه پایداری با تاکید بر اینکه حدادعادل به نفع گفتمان انقلاب اسلامی و کلیت اصولگرایی در انتخابات کنار کشید، خاطرنشان کرد: آقای حداد در رقابت‌های انتخاباتی به دلیل احتمال کاهش آرای خود، دست از مواضع انقلابی و اصولی خود نکشید و برای کسب رای، سیاه نمایی و بی‌انصافی نکرد.

نماینده مردم مشهد با اشاره به پیام تبریک و اعلام آمادگی حدادعادل برای کمک به رئیس‌جمهور منتخب، اظهار داشت: آقای حداد عادل بعد از انتخابات، برای کمک به دولت اعلام آمادگی کرد.

وی در پایان گفت: در مجموع می‌توان گفت رفتارهای آقای حدادعادل نشان از تربیت بالای دینی‌اش در محضر علمای دین است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها