امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2327
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 179
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها، غلامحسین اسماعیلی در جمع کارکنان ستادی این سازمان با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها، غلامحسین اسماعیلی در جمع کارکنان ستادی این سازمان با اشاره به سخنان نوروزی مقام معظم رهبری اظهار داشت: ایشان فرموده‌اند که دولت بعدی باید نقاط قوت دولت فعلی را داشته باشد و نقاط ضعف موجود را برطرف کند که ما هم با الهام از این فرمایش ایشان در سازمان زندان‌ها با باید نقاط قوت گذشته را حفظ و تقویت و نقاط ضعف و نقصان‌های گذشته را برطرف کنیم.

وی افزود: در بحث نقاط ضعف، اقدام‌های ناکارآمد و دارای مشکل را حذف و اقدام‌های درست و مناسبی که باید اجرا می‌شده اما نشده است را با کار و تلاش مجدانه اجرا کنیم.

رئیس سازمان زندان‌ها با بیان اینکه سال جاری را سال تلاش برای ارتقای نظام زندانبانی می‌دانیم تصریح کرد: ‌سیاست محوری امسال، تلاش برای «ارتقای نظام زندانبانی» است.

اسماعیلی اذعان داشت: دلایل و چرایی این عنوان به این دلیل است که در رهنمودهای مقام معظم رهبری در هفته قوه قضاییه و خواست اصلی ایشان این بود که انتظار ارتقای قوه قضاییه را دارند.

وی ادامه داد: ما که افتخار می‌کنیم سرباز مقام معظم رهبری هستیم، وظیفه داریم در جهت خواسته های ایشان به عنوان جزیی از قوه قضاییه گام‌های اساسی برداریم.

معاون قوه قضائیه گفت: این سیاست یک سیاست جمعی و کلی است و همه زیر برنامه‌ها و فرایندها و اشخاص را در بر می‌گیرد، بنابراین همه برنامه‌ها و جزیی ترین امور مشمول این عنوان است.

رئیس سازمان زندان‌ها همچنین تحقق سیاست محوری را در عزم و اراده قوی، تدبیر و برنامه ریزی مناسب، کار، تلاش و توکل به خداوند و استمداد از حضرت حق توصیف کرد.

وی با بیان حدیثی از امام رضا (ع)، در خصوص بهترین بندگان هم گفت: امام رضا (ع) بهترین بندگان را کسانی معرفی کرده‌اند که خشنود و شادمان در برابر انجام کار خوب، عذر خواه در برابر کوتاهی‌ها و نواقص، صبور در برابر ناملایمات و شکر گزار، با گذشت و بخشنده هستند

رئیس سازمان زندان‌ها همچنین از تلاش‌های همکاران ستادی در نقل و انتقال سازمان زندانها در تعطیلات نوروزی تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها