امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23275
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 122
لطف‌الله فروزنده معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: وحدت یکی از ...

لطف‌الله فروزنده معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: وحدت یکی از دغدغه‌های نیروهای اصولگرا بود که اگر مورد آسیب‌شناسی قرار بگیرد، یکی از آسیب‌های جدی همین عدم وحدت بوده است.

وی افزود: معمولاً کسانی که منادی وحدت هستند و نشان می‌دهند که دغدغه وحدت را دارند و از خود نیز مایه می‌گذارند و هزینه می‌کنند افراد ارزشمندی هستند از جمله آقای حدادعادل که حرکت بسیار ارزشمندی را در انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری از خود نشان دادند.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تاکید کرد: طبیعتاً افرادی همچون آقای حداد عادل که حاضرند برای حفظ ارزش‌ها خود را فدا و اعتماد عمومی را جلب کنند، سرمایه‌هایی به شمار می‌آیند که می‌توانند وحدت بین نیروهای اصولگرا را برقرار کنند.

فروزنده در ادامه سخنان خود به شخصیت آقای حداد عادل پرداخت و اظهار داشت: آقای حدادعادل یک شخصیت علمی، فرهنگی و سیاسی و معتقد به مبانی نظام است.

وی به مدیریت غلامعلی حدادعادل در زمان ریاست وی بر مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت که مدیریت ایشان بر مجلس هفتم هنوز خوب باز نشده و بسیاری از ابعاد آن گفته نشده است چراکه نقش ایشان در جهت وحدت با دولت و انسجام و هماهنگی این دو قوه بی‌بدیلی بود.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور ادامه داد: آقای حداد عادل با مواضع روشن، معتدل فتنه 88 را مورد نقد قرار دادند و به همین جهت همواره مورد اعتماد مردم هستند و مردم هم ایشان را در دوره‌های مختلف به عنوان نفر اول تهران برای دفاع از قدرت مجلس شورای اسلامی انتخاب کردند.

فروزنده تاکید کرد: آقای حدادعادل مصلحت نظام و مشی ولایت را به طور جدی دنبال می‌کند و این را در مقام عمل نشان داده و شخصیتی نیست که فقط حرف بزند بلکه عملش از حرفش بیشتر بوده و بسیاری از رفتارهای وحدت آفرین ایشان موجود است و آثار بسیاری در وحدت و توسعه گفتمان اسلامی داشته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها