امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۱۷:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23301
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کرانه باختری، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» در گزارشی پیش بینی کرد که سامانه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کرانه باختری، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» در گزارشی پیش بینی کرد که سامانه موشکی پیشرفته ساخت روسیه به نام «اس 300» طی چند هفته آینده وارد سوریه شود و تاکید کرد که همه تلاش‌های رژیم اشغالگر قدس برای جلوگیری از اجرای این معامله شکست خورد.

این روزنامه صهیونیستی، سامانه اس 300 را تهدیدی استراتژیک برای منافع حیاتی رژیم صهیونیستی دانست و به نقل از منبع آگاه صهیونیستی افزود:‌ ما به هیچ روی اجازه اجرایی شدن این معامله (بین روسیه و سوریه) را نمی‌دهیم. زیرا این سامانه آزادی فعالیت را از نیروهای هوایی منطقه شمال (رژیم صهیونیستی) می‌گیرد.

چندی پیش معاون وزیر خارجه رژیم صهیونیستی زئیف الکین نیز، نسبت به افتادن این سامانه موشکی به دست حزب الله لبنان و به کارگیری آن در حمله به رژیم متبوعش هشدار داده بود.

این مقام مسئول صهیونیست،‌ با بیان اینکه تل‌آویو مراتب نگرانی زائد الوصف خود را به مقامات روسیه ابراز داشته است ، افزود: علت این نگرانی روشن است زیرا سلاحی که در روسیه – به علت وسعت زیادش-  دفاعی به شمار می‌رود؛ در منطقه خاورمیانه برای هجوم به کار گرفته می‌شود.

پیش از این، روسیه قرارداد فروش موشک‌های مخصوص سرنگونی هواپیما و موشک را با دمشق امضا کرد که به گفته ناظران و کارشناسان مسائل راهبردی این موشک‌های ساخت روسیه، بنیه دفاعی سوریه را تا سطح بالایی بهبود خواهد بخشید.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها