امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23303
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 185
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، دادستانی شرق قاهره دستور حبس 206 متهم به مدت 15 روز در رابطه با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، دادستانی شرق قاهره دستور حبس 206 متهم به مدت 15 روز در رابطه با حوادث گارد ریاست جمهوری را صادر کرد و همچنین 446 نفر نیز با قید وثیقه به ارزش 2هزار پوند مصری آزاد شدند.

دادستانی مصر الجدیده به ریاست مستشار «ابراهیم صالح» از ساعت 11 صبح دیروز تحقیقات درباره حادثه گارد ریاست جمهوری را با 652 متهم آغاز کرده بود.

دادستانی به این متهمان، اتهاماتی از قبیل تلاش برای یورش به تاسیسات نظامی و تجاوز به نیروهای پلیس و نیروهای مسلح، قتل یک افسر، برهم زدن امنیت عمومی، ایجاد رعب و وحشت در میان شهروندان و در اختیار داشتن سلاح‌های غیرمجاز را وارد کرده است.

از سوی دیگر دادستانی کل مصر، وزارت کشور را برای توقیف و احضار افراد زیر به اتهام شراکت و تحریک در حوادث گارد ریاست جمهوری مامور کرد:

محمد بدیع رهبر اخوان‌المسلمین، محمد البلتاجى  دبیرکل حزب آزادی و عدالت، صفوت حجازى، عبد الرحمن عز فعال سیاسی و عضو جنبش حازمون، محمود عزت دبیرکل اخوان‌المسلمین، عصام سلطان نایب رئیس حزب الوسط، عاصم عبد الماجد از رهبران جماعت اسلامی، صفوت عبد الغنى از رهبران جماعت اسلامی و محمود حسین از رهبران جماعت اخوان‌المسلمین.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها