امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23320
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۲
تعداد بازدید: 48
سرهنگ اسفندیاری، معاون عملیات پلیس راه کشور در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اعلام کرد: تردد انواع ...

سرهنگ اسفندیاری، معاون عملیات پلیس راه کشور در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اعلام کرد: تردد انواع موتورسیکلت از ساعت 12 روز پنج شنبه 20 تیرماه تا ساعت 24 روز جمعه 21 تیرماه در محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

وی همچنین گفت: تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا ساعت 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت 17 تا ساعت 24 از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد دزبن به سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

اسفندیاری افزود: در جاده هراز، تردد تمام کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 روز پنج شنبه و از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روز جمعه ممنوع است و تردد تمامی تریلرها نیز همچنان از این محور ممنوع است.

وی در ادامه گفت: در جاده دماوند نیز تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روز جمعه از تهران به طرف قائم شهر و بالعکس ممنوع است.
معاون عملیات پلیس راه در ادامه افزود: تردد تمامی تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا ساعت 20 روزهای پنج شنبه و جمعه از محور زاهدان زابل  و بالعکس ممنوع است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار