امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2335
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 243
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، خبرگزاری سانا گزارش داد که هیئت پارلمانی ایران به ریاست «علاء الدین بروجردی» رئیس کمیسیون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، خبرگزاری سانا گزارش داد که هیئت پارلمانی ایران به ریاست «علاء الدین بروجردی» رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و رئیس انجمن دوستی ایران و سوریه، صبح امروز دوشنبه با «بشار اسد» دیدار کرد.

بر اساس این گزارش مذاکرات طرفین سازنده بود و هیئت ایرانی ایده‌ها و پیشنهادات پارلمانی برای خدمت به کشورهای منطقه و منافع آنها از جمله سوریه ارائه کرد و اسد نیز از این پیشنهاد استقبال و بر آمادگی برای همکاری با جمهوری اسلامی ایران در این زمینه و دیگر زمینه‌هایی که روابط برادرانه بین دو ملت را تقویت می‌کند، تاکید کرد.

اسد اظهار داشت: پارلمان‌ها نماینده واقعی ملت‌ها و آراء آنها هستند و ضروری است که از ملت‌ها دفاع کنند و پارلمان‌ها در قبال آنچه در منطقه رخ می‌دهد و تمامیت ارضی آن مسئولیت بزرگی به لحاظ هماهنگی با یکدیگر و یکی کردن تلاش‌ها برای مقابله با دشمنان این ملت‌ها بر عهده دارند.

سانا همچنین به نقل از اعضای هیئت ایرانی تاکید کرد که ایران از راه‌حل سیاسی بحران سوریه حمایت می‌کند و مخالف سیاست‌های برخی کشورهای منطقه‌ای و بین‌المللی برای بحرانی کردن اوضاع سوریه از طریق حمایت از تروریسم است زیرا این امر خطرات زیادی نه فقط برای ملت سوریه بلکه برای همه ملت‌های منطقه و جهان دارد.

هیئت ایرانی همچنین بر تمایل ملت ایران برای ادامه حمایت از ملت سوریه در مقابله با حملاتی که با آن مواجه است، تاکید کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها