امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23372
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۳۱
تعداد بازدید: 191
سهیلا جلودار زاده عضو حزب اسلامی کار عصر امروز (چهارشنبه) که در جمع اعضای دانشجویی این حزب سخن می‌گفت، اظهار داشت: برای سر و سامان دادن به اوضاع باید ...

سهیلا جلودار زاده عضو حزب اسلامی کار عصر امروز (چهارشنبه) که در جمع اعضای دانشجویی این حزب سخن می‌گفت، اظهار داشت: برای سر و سامان دادن به اوضاع باید به کلیدی برسیم که آن کلید تدبیر است.

عضو حزب اسلامی کار بر قانون‌گرایی و تبعیت از قوانین تأکید و تصریح کرد: برخی‌ها قوانین را به گونه‌ای وضع می‌کنند که منافع و مصالح خود را در آن می‌بینند. به همین دلیل در قانون اساسی که در کشورهای مختلف به تصویب می‌رسد راه‌های گریز از قانون نیز دیده شده تا قانون‌گریزی و سوءاستفاده از قانون کمتر شود.

جلودارزاده ادامه داد: ما در کشوری که اسلام بر آن حاکم است و همه مسلمان هستیم می‌توانیم بر روی حقوق با هم هم‌پیمان و هم‌قسم شویم و توافق کنیم که حق همدیگر را ادا کنیم و این در قانون اساسی ما موجود است.

وی با بیان اینکه ما می‌خواهیم به تعریف مشترکی از حقوق مردم برسیم گفت:‌ این حقوق، حقوق انسانی است که در قرآن برای قشرهای مختلف چه حاکمیت و چه رعیت در نظر گرفته شده است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب اضافه کرد در 8 سال گذشته بسیاری از حقوق زیرپا گذاشته شد چرا که عده‌ای خود را ذی‌حق می‌دانستند.

جلودار زاده برگرداندن حقوق افراد در جامعه به آنان و گذشت کردن را دو عاملی دانست که سبب تبدیل دشمنی‌ها به دوستی مؤثر خواهد بود.

وی معتقد است که همه باید تلاش کنیم تا برنامه‌های مد نظر رئیس‌جمهور منتخب اجرا شود. چرا که بخش مهمی از این برنامه‌ها سبب بهانه ندادن به دست مخالفان می‌شود و تحقق این برنامه‌ها برای آن 40درصدی که به آقای روحانی رأی ندادند نیز مفید است.

جلودار زاده معتقد است انتخاب توانمندترین و شایسته‌ترین افراد در کابینه دولت‌ آینده تنها راهی است که می‌تواند مشکلات و مسائل کشور را حل کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها