امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23376
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۳۴
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، از ساعت 18 عصر امروز مجمع عمومی صنوف قانونی خانه سینما برای تصویب اساسنامه تدوین شده توسط کمیته 7 نفره و تصویب شده در ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، از ساعت 18 عصر امروز مجمع عمومی صنوف قانونی خانه سینما برای تصویب اساسنامه تدوین شده توسط کمیته 7 نفره و تصویب شده در شورای عالی سینما برگزار شد و با انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرس خانه سینما به پایان رسید.

بنابراین گزارش، محوریت مجمع عمومی عصر امروز دو موضوع مهم بود که ابتدا اساسنامه خانه سینما به تصویب مجمع عمومی رسید که این اساسنامه با یک تغییر جزئی که اعضای هیات مدیره از 7 نفر به 5 نفر کاهش پیدا کرد، تصویب شد و در ادامه اعضای اصلی و علی​البدل هیات مدیره انتخاب شدند.

در پایان مجمع عمومی خانه سینما بیژن محتشم،علی اصغر محبی،دکتر سید امیررضا معتمدی،حبیب​الله کاسه​ساز و سهیلا نجم به عنوان اعضای هیات مدیره و محسن روزبهانی و یونس صباحی به عنوان علی البدل هیات مدیره  و و عباس رجیزی به عنوان بازرس خانه سینما انتخاب شدند.

قرار بود در این رای گیری 11 صنف قانونی سینمایی حضور داشته باشند که در غیاب صنف انجمن سینماداران این مجمع با حضور 10 صنف سینمایی برگزار شد.

از دیگر موارد مطرح شده در این مجمع عمومی توافق بر سر نام تشکل قانونی صنوف سینمایی بود که در نهایت اعضاء همان نام قبلی خانه سینما را برای تشکل جدید برگزیدند.

براساس این گزارش، پیش از این گفته شده بود که احتمال حضور جواد شمقدری در این مجمع عمومی وجود دارد که با تاکید سید ضیاء هاشمی رئیس جامعه صنفی تهیه​کنندگان هیچکدام از مدیران دولتی در مجمع عمومی حاضر نبودند.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، قرار است در اولین جلسه هیات مدیره،رئیس هیات مدیره،مدیرعامل و خزانه دار خانه سینما انتخاب شوند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها