امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۱۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23391
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۲
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، افراد مسلح ناشناس امروز چهارشنبه شماری از اعضای شورای شهر «تل ابیض» از توابع ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، افراد مسلح ناشناس امروز چهارشنبه شماری از اعضای شورای شهر «تل ابیض» از توابع ریف الرقه را که «ارتش آزاد سوریه» در این شهر تشکیل داده بود، ربودند.

گفته شده گروه‌های تروریستی و عناصر مسلح وابسته به «ارتش آزاد سوریه» یکدیگر را به دست داشتن در این عملیات متهم کرده‌اند.

از زمانی که گروه‌های تروریستی وابسته به گروه «جبهه النصره» و «ارتش آزاد سوریه» بر بخش‌ها و مناطقی از استان و شهر الرقه تسلط پیدا کرده‌اند، بارها اهالی این مناطق علیه شوراهای محلی تشکیل شده توسط این دو گروه تظاهرات کرده و اعضای آن را به سرقت، غارت، فریب و عدم ارائه خدمت به شهروندان متهم کردند.

این درحالی است که مناطق و شهرهای استان الرقه تقریبا به صورت روزانه شاهد درگیری‌های شدید و حوادث آدم ربایی میان عناصر گروه جبهه النصره و عناصر مسلح وابسته به ارتش آزاد سوریه است.

دلیل این آدم ربایی‌ها که اکثرا به درگیری‌های مسلحانه بین گروه‌های تروریستی منتهی می‌شود، اختلاف برسر به دست گرفتن سرکردگی گروه‌های مسلح و تقسیم اموال غارت شده است.

اما تاکنون مشخص نشده کدام طرف مسئول ربودن اعضای شورای شهر «تل ابیض» از توابع ریف الرقه بوده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها