امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23397
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از الشرق الجدید، نمایندگان پارلمان لبنان بعد از نشست هفتگی خود در روزهای چهارشنبه با نبیه بری رئیس پارلمان این کشور ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از الشرق الجدید، نمایندگان پارلمان لبنان بعد از نشست هفتگی خود در روزهای چهارشنبه با نبیه بری رئیس پارلمان این کشور اعلام کردند که وی بار دیگر بر لزوم تسریع در تشکیل دولت در سایه شرایط حساس و خطرناک کنونی در کشور تاکید کرده و گفت: ما روند تشکیل دولت در نزدیک ترین زمان ممکن را یاری کرده و همچنان نیز آن را کمک می کنیم.

وی انفجار تروریستی ضاحیه جنوبی بیروت را دارای بیش از یک پیام دانست و تاکید کرد که همه باید موضعی مسئولانه در قبال این زنجیره اقدامات جنایتکارانه اتخاذ کنند که کشور را هدف قرار داده است.

نمایندگان اعلام کردند که وی تمایل زیادی به تسریع در روند سرمایه گذاری‌های نفتی در کشور و بستن راه بر تلاش‌های صهیونیست‌ها در تجاوز به حوزه نفتی این کشور داشته و تاکید کرد که باید از حق لبنان در دفاع از هر قطره نفت حمایت کرد.

بری بعد از ظهر امروز با برخی نمایندگان مجلس این کشور از جمله محمد رعد، هانی قبیسی، بلال فرحات، کامل الرفاعی، علی بزی، قاسم هاشم، مروان فارس، عبد المجید صالح، نواف الموسوی، علی عمار، أیوب حمید، ناجی گاریوس، استفان الدویهی، إمیل رحمة، نوار الساحلی، یاسین جابر، میشال موسى و عبد اللطیف الزین دیدار کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها