امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23401
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه،  تروریست های مسلح درصدد حمله به چند نقطه نظامی در ریف قامشلی در حسکه واقع در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه،  تروریست های مسلح درصدد حمله به چند نقطه نظامی در ریف قامشلی در حسکه واقع در شمال شرق سوریه بودند که با مقابله نیروهای ارتش روبه رو شدند.

تروریست ها تلاش داشتند ایست بازرسی در روستای  «حامو» و نیز «البحاریة» را هدف قرار دهند که با مقابله ارتش، ناکام ماندند.

نیروهای ارتش سوریه همچنین محل استقرار تروریست های مسلح را در حسکه  و منطقه «خراب عسکر» هدف قرار داده و با تروریست به مقابله برخاستند.

این تحولات در حالی رخ داده است که حلب واقع در شمال سوریه نیز امروز صحنه تحولات مختلفی بوده است از جمله اینکه اهالی منطقه بستان القصر علیه محاصره آن از سوی تروریست ها تظاهرات کرده و هدف تیراندازی اعضای جبهه النصره وابسته به القاعده قرار گرفتند.

تروریست ها با محاصره این شهر گذرگاه آن را مسدود کرده و مانع از انتقال مواد مصرفی از جمله مواد غذایی و دارویی به آن شدند.

همچنین یک کاروان از تروریست ها در حلب که در حال انتقال مقادیی تجهیزات نظامی بود هدف نیروهای ارتش قرار گرفت که در جریان آن چند دستگاه خودرو منهدم و 48 تن از تروریست ها نیز کشته شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها