امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23425
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 161
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، اولین کاروان کمک‌های غذایی و سوخت روز چهارشنبه وارد استان حلب در شمال سوریه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، اولین کاروان کمک‌های غذایی و سوخت روز چهارشنبه وارد استان حلب در شمال سوریه شد تا میان شهروندان و بازارهای این استان توزیع شود.

دولت سوریه روز سه‌شنبه گذشته کمیته‌ای وزارتی به ریاست وزیر صنایع این کشور تشکیل داد که وظیفه آن تامین نیازهای غذایی استان حلب بود.

مناطق و شهرهای مختلف استان حلب از جمله شهر حلب، مرکز این استان در حال حاضر به دلیل محاصره تحمیل شده از سوی افراد مسلح در شرایط اقتصادی بسیار سختی به سر می‌برد.

محاصره شهر و استان حلب موجب بالا رفتن قیمت اکثر کالاهای اساسی و مورد نیاز اهالی تا پنج برابر قیمت و در نتیجه فقدان آنها در بازارها شده است.

بعد از ظهر روز چهارشنبه عناصر وابسته به گروه جبهه النصره چهار راننده خودرو که تلاش سبزیجات مورد نیاز اهالی حلب از روستاهای اطراف ریف جنوبی حلب سبزیجات وارد شهر کنند، را پس از شلیک به سمت آنها به قتل رسانده و سپس با جدا کردن سرهایشان از بدن‌ آنها را برای اهالی شهر حلب فرستادند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها