امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23427
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در عراق، علمای عراق همزمان با حلول ماه مبارک رمضان با صدور بیانیه ای اعلام کردند: فتنه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در عراق، علمای عراق همزمان با حلول ماه مبارک رمضان با صدور بیانیه ای اعلام کردند: فتنه و آشوب در کشور دوست و برادر، مصر،  باعث تاسف و اندوه است از همین رو از مردم این کشور انتظار می رود با حفظ وحدت، از خونریزی بیشتر در آن جلوگیری کنند.

در بیانیه مزبور آمده است: جمعیت علمای عراق از خداوند می خواهد بار دیگر مصر را از نعمت امنیت و آسایش برخوردار کرده و ازمردم آن نیز انتظار دارد  واقعیت خطری که وحدت ملی آنان را تهدید می کند درک کرده و با حفظ وحدت و انسجام، مانع از کشتار و خونریزی هرچه بیشتر در این کشور شوند.

در ادامه این بیانیه خطاب به مسلمانان آمده است« برادران مسلمان! وظیفه دینی ما است که صبور بوده و با توسل به عقل و تدبیر، مشکلاتمان را هرچه که دشوار و پیچیده باشد حل کنیم و بدانیم که  خداوند برطرف کننده غم ها و ناراحتی ها است».

جمعیت علمای عراق در بیانیه خود ملت مصر را به تسامح و گذشت در برخورد با یکدیگر فراخوانده و اعلام کرده است: این ویژگی های ملت های متمدن است به ویژه اینکه خشونت، هیچ هدفی را محقق نساخته و دستاوردی نخواهد داشت بلکه حاصل آن چیزی جز خونریزی نیست  وبه بیت المال زیان رسانده و زندگی روزمره مردم را نیز با مشکل روبه می کند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها