امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2343
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 183
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، محمدحسین رضوانی امروز در نشست خبری جشنواره فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش که در ساختمان ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، محمدحسین رضوانی امروز در نشست خبری جشنواره فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش که در ساختمان باهنر وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار داشت: در بخش ساخت بازی‌های رایانه‌ای 855 اثر حضور داشت که 220 اثر به مرحله پایانی راه یافت و 126 اثر به مرحله داوری راه پیدا کرد.

دبیر کمیته ساخت بازی‌های رایانه‌ای جشنواره فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش ادامه داد: 15 داور برجسته به بررسی آثار پرداختند و 11 اثر برگزیده شد.

وی با بیان اینکه بازی‌های ساخته شده در سطح دو بعدی است، افزود: دانش‌آموزان مقطع راهنمایی و متوسطه در این بخش شرکت کردند.

رضوانی به حضور پررنگ دانش‌آموزان در این جشنواره اشاره کرد و گفت: از 855 اثر، حدود 70 درصد آثار یعنی 550 اثر مربوط به دانش‌آموزان و مابقی به فرهنگیان اختصاص دارد.

وی اضافه کرد: آثار بخش ساخت بازی‌های رایانه‌ای در 3 محور طراحی ایده، طراحی شخصیت و طراحی بازی‌های دوبعدی داوری شد.

دبیر کمیته ساخت بازی‌های رایانه‌ای جشنواره فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش اظهار داشت: محتوای اکثر بازی‌های ساخته شده، اکشن و ماجرایی بود. 
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها