امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۹:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23439
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 88
حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار ...

حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: کابینه دولت آینده باید از بالاترین سطح اعتدال برخوردار باشد.
وی در توضیح شاخصه‌های این اعتدال متذکر شد: اعتدالی که حرکت در صراط مستقیم، داشتن بالاترین سطح از دانش، معرفت، ایمان، تجربه و انگیزه خدمت را معنا خواهد داد.
نائب رئیس مجلس در خصوص رابطه مجلس نهم با دولت یازدهم، گفت: اگر دولت به معنای واقعی کلمه دولت اعتدال و تدبیر باشد و اعتدال را برخورداری از بالاترین سطح دانش، تعهد، توان مدیریت، تجربه، انگیزه خدمت و باور به نظام و ارزش‌های انقلاب معنا کند، طبعاً بالاترین سطح تعامل را نیز با سایر قوا خواهد داشت.
ابوترابی‌فرد ادامه داد: لازمه مدیریت مبتنی بر دانش، ایمان و اخلاق، دستیابی به بالاترین سطح تعامل با دیگران و استفاده از ظرفیت سایر قوا برای افزایش کارایی و توان دولت و دستگاه‌های اجرایی است.
وی خاطر نشان کرد:‌ مجلس از آمادگی لازم برای تعامل با دولت روحانی، آن‌هم در بالاترین سطح برخوردار است و این تعامل در چارچوب قانون و رسالت دینی و قانونی‌ مجلس خواهد بود.
نماینده مردم قزوین در مجلس ابراز امیدواری کرد با توجه به تجربه رئیس‌ جمهوری منتخب در حوزه قانون‌گذاری شاهد شکل‌گیری یک تجربه موفق در این دوره باشیم که به برقراری رابطه خوب بین مجلس و دولت در بالاترین سطح کمک خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها