امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23451
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "جی کارنی" سخنگوی رسمی کاخ سفید روز چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "جی کارنی" سخنگوی رسمی کاخ سفید روز چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که مقامات واشنگتن تماس‌های خود با طرف روسی در خصوص وضعیت " ادوارد اسنودن" که متهم به افشای اطلاعات محرمانه سرویس‌های اطلاعاتی-امنیتی آمریکا است، را قطع نکرده و دائما با آنها در این خصوص رایزنی می‌شود.

کارنی گفت: ما با تمامی کشورهایی که ممکن است اسنودن به آنها عزیمت کند، از کانال‌های دیپلماتیک تماس گرفته و مواضع خود در این رابطه با به آنها ابلاغ کرده‌ایم. یکی از این کشورها روسیه است که اسنودن در حال حاضر در آنجا بسر می‌برد.

سخنگوی کاخ سفید درعین حال تاکید کرد که مقامات واشنگتن امیدوارند که این مسئله بر روابط دوجانبه با مسکو تاثیر منفی نگذارد.

وی افزود: اسنودن مرتکب جرم بسیار سنگینی شده است. ما کمافی السابق معتقدیم که وی باید به دولت آمریکا استرداد شود و این مسئله دائما در تماس با مقامات روسی درخواست می‌شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها