امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23452
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزارت جنگ رژیم‌صهیونیستی در پنج سال آینده طرح گسترده صرفه‌جویی مالی خود را که در چند مرحله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزارت جنگ رژیم‌صهیونیستی در پنج سال آینده طرح گسترده صرفه‌جویی مالی خود را که در چند مرحله اجرایی شده، تکمیل می‌کند. اجرای کامل این طرح هزینه‌های نظامی اسرائیل را چند میلیارد «شکل» (واحد پول اسرائیل) کاهش می‌دهد.

به نوشته روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست»، این طرح که باید به تصویب کابینه برسد، شامل اخراج 3 تا 5 هزار نیروی رسمی، کوچک‌سازی و تعطیلی برخی از اسکادران‌های نیروی هوایی، واحدهای زرهی و توپخانه‌ای و همچنین نیروهای دریایی است.

وزارت جنگ اسرائیل این طرح را بی‌سابقه خوانده و پیش‌بینی کرده است که اجرای آن بتواند به صرفه‌جویی 7 میلیارد شکلی طی پنج سال منجر شود.

در این طرح قرار است آرایش نیروهای نظامی اسرائیل هم تغییر کند، تا بتوان به انعطاف‌پذیری بیشتری دست یافت. این طرح تعداد اسکادران‌های عملیاتی نیروی هوایی اسرائیل را نیز کاهش می‌دهد.

رژیم‌صهیونیستی در چند سال گذشته در پی بروز بحران مالی در غرب و کاهش حجم صادرات به اروپا با بحران اقتصادی روبرو شده و تلاش می‌کند با در پیش گرفتن سیاست‌های ریاضتی بخشی از کسری بودجه خود را جبران کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها