امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2346
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 205
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از درعا در جنوب سوریه، شهر «درعا» در جنوب سوریه که با مرزهای اردن همجوار است، از جمله ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از درعا در جنوب سوریه، شهر «درعا» در جنوب سوریه که با مرزهای اردن همجوار است، از جمله اولین شهرهایی به شمار می‌آید که شاهد حضور افراد مسلح و گروه‌های تروریستی بوده و با خرابی‌ها و قتل و کشتارهای بسیاری طی دو سال گذشته مواجه بوده است.

بسیاری از اهالی شهرها و مناطق مختلف درعا به دلیل حضور افراد مسلح و گروه‌های تروریستی و با زور سلاح این گروه‌ها مجبور به ترک خانه و دیار خود شدند. اما گروه‌های تروریستی به این اکتفا نکرده و در مواردی که با کمبود تروریست مواجه می‌شوند، اهالی مناطق و شهرهای این استان را با زور و تهدید وادار می‌کنند تا فرزندان خود را به این گروه‌ها ملحق کنند.

در این میان هر خانواده‌ای که با این درخواست مخالفت کند، از سوی گروه‌های تروریستی «کافر و مرتد» خوانده شده و در معرض قتل و اعدام قرار می‌گیرد. این موضوع افرادی که به حمایت از نظام سوریه برمی‌خیزند، را هم شامل می‌شود.

به تازگی یکی از گروه‌های مسلح فعال در «درعا البلد» به سرکردگی «شادی ترکی المسالمه» یکی از شهروندان این منطقه را به اتهام وفاداری به نظام و حمایت از آن اعدام می‌کند.

المسالمه خود با شلیک به سمت این شهروند سوری اعدام میدانی او را به اجرا می‌گذارد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها